Twój koszyk jest pusty

Ribcap chroni i ogrzewa

Założenia

Cel: miękka ochrona

Założenia

Chroń swój styl! Spróbuj! Ribcap Your Head!

Wierzymy mocno w koncept połącznia mody i bezpieczeństwa. Obie kwestie są bardzo ważne. Dlatego też powstał Ribcap, wykonany z najwyższej jakości tkanin, w różnych stylowych modelach.

Miękka ochrona

Ribcap posiada  specjalnie wszywane zabezpieczenia. To najważniejsza część czapki: miękkie, termoelastyczne materiały. Materiały termoelastyczne odkształcają się, pochłaniając energię. Nazywamy to "miękką ochroną".

Składana, miękka i wygodna

Wszystkie nasze czapki są bardzo wygodne w noszeniu dzieki wykorzystaniu najlepszych tkanin. Każdy Ribcap można łatwo złożyć, aby umieścić ją w torbie lub szafie.

Miękka ochrona to światopogląd

W Ribcapie czerpiesz ze świata pełnymi garściami. A przecież o to chodzi w aktywnym życiu. Robisz to co lubisz, co wzbudza w Tobie emocje i podnosi poziom adrenaliny. Widzisz, słyszysz i czujesz na skórze otaczający świat, jesteś bliżej natury, doświadczasz całym swoim ciałem. Taka percepcja zaciera granicę między człowiekem, a jego otoczeniem. Czujesz się chroniony, ale jednocześnie nie masz poczucia "nieśmiertelności".  W Ribcapie czujesz, na co możesz sobie pozwolić, doświadczasz, zmieniasz światopogląd.